Feladatok

  • Értékesítési riportok és elemzések készítése
  • Értékesítési ösztönzők kialakításában való részvétel a társterületekkel közösen
  • Értékesítéshez kapcsolódó rendszeres riportok, elemzések elkészítése
  • A riportokhoz, elszámolásokhoz használt rendszerek javításának, fejlesztésének koordinálása, együttműködve a társterületekkel
  • A meglévő riportok, elszámolások karbantartása, folyamatos egyszerűsítése és automatizálása
  • Értékesítési versenyek kiírása és a versenyek mérésének kialakítása, üzemeltetése,

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Magabiztos szintű MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Legalább egy éves időtáv vállalása
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat / SQL tudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat igazolása
  • versenyképes gyakornoki bér
  • rugalmas munkaidő
  • csapatépítések,
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések, személyes támogatás.